Що говорять користувачі косметики RABBITHÔLE

Парфумований міст для тіла BLOOMERY

Для мене це ідеальний засіб для догляду за шкірою влітку, а цей запах – він просто неймовірний! Озираєшся де той бузок, бо його запах огортає тебе і значить квітки мають бути десь поряд)) – це справжня магія

Решетнякова Тетяна
02.09.2023

Pure Olive крем для рук і тіла

Обожнюю цей крем! Прекрасно зволожує, не важкий, а цей запах мммм… Я відчуваю легенький аромат груші і він так подобається мені)

Решетнякова Тетяна
02.09.2023

Granola

Цей тонік а також крем GENTLE я придбала в надії позбутися неприємних відчуттів на шкірі обличчя, і ця пара впоралася з цим завдянням якнайкраще. Почервоніння після вмивання, відчуття наче шкіра горить – все залишилося в минулому. Я дуже рада! А ще тонік дуже приємно пахне)

Решетнякова Тетяна
02.09.2023

Крем для шкіри – GENTLE

В якийсь момент життя моя шкіра стала чутливою. Вона червоніла і пекла після вмивання, що б я на неї не наносила їй не подобалося. Цей крем вкупі з пребіотичним тоніком Granola дуже швидко зробив мою шкіру заспокоєною і щасливою. Крем має дуже легку текстуру, тане на шкірі і при цьому дає відчуття глибокого зволоження. Не можу назвати свою шкіру сухою, вона швидше комбінована, і крем GENTLE прекрасно матує проблемні зони, моя шкіра вже не блищить як раніше, що мене дуже радує.

Решетнякова Тетяна
02.09.2023

Твердий шампунь LEMONADE

Це мій перший шампунь від Rabbithole а також перший твердий шампунь який я спробувала. Останні кілька років я відчувала дискомфорт та свербіж шкіри голови після використання звичайних шампунів з магазину. Довгий час користувалася Сульсеною, але останні місяці вже і вона не дуже допомагала. Шампунь LEMONADE вразив мене вже при першому використанні. Він чудово піниться, дуже приємно пахне, прекрасно промиває волосся. Після висушування волосся блискуче, легко вкладається. А цей комфорт шкіри голови, який тепер завжди зі мною – це справжнє щастя. Не думала що колись ще так почуватимусь.

Решетнякова Тетяна
02.09.2023