Про автора

Авторка косметики RABBITHOLE Ethical Beauty

Мене звати Марія. Я авторка «Кролячої Нірки», рада знайомству!

Живу у маленькому заповідному містечку у серці України – Каневі. Я художник. З дитинства відчуваю пристрасть до анатомії та фізіології. Досі біохімія справляє на мене те саме враження, що й феєрверк на дитину. А може, й більше.

Чому я стала виготовляти косметику?

Зізнаюся, індустрія краси завжди була для мене чужорідною, і про створення власної косметики не було й думки. Скажи хтось тоді, 15 років тому, що я зв’яжу з нею життя, нізащо не повірила б. Але ось моя шкіра: атопічна, що реагує кривавим видовищем на всі мислимі і не мислимі тригери, і рішуче не піддається лікуванню, вона зробила вибір за мене. З того часу я почала освоювати технологію виробництва косметики. Тут-то й у пригоді вся моя любов до медицини, біохімії та фізіології. Мета була проста — полегшити собі життя, зробити її хоч на дещицю комфортнішою. Я щаслива, що мені вдалося не лише зробити це для себе, а й допомогти іншим.

Досі я продовжую вчитися, стежити за дослідженнями та відкриттями, консультувати, готувати фізіологічну косметику та спілкуватися з Вами особисто. Моя робота швидше нішева. Якщо взагалі існує такий термін «нішева косметика». Але він має бути, і я бачу в цьому велику силу: в особистому відношенні, у вкладеному часі на спілкування, бажанні пройнятися, розібратися, пояснити, і лише тоді — допомогти. Мені так не вистачало цього свого часу. Щоб хтось просто захотів пройнятися, а не відмахнувся «за протоколом». Такий підхід неможливий при масштабуванні процесів виробництва, тому нішовість — мій вибір.

Я горда тим, що знаю своїх клієнтів не просто на ім’я. Часто почуваюся сімейним естетистом, і дуже люблю це почуття. Дякую, що зробили мене частинкою свого життя.

З повагою, Марія.