4 правила, як користуватися дезодорантом NUDE

Переходячи на натуральний дезодорант, ми вибираємо в першу чергу безпеку. За нею екологічність та етичність. А що ж з ефективністю? Як пощастить? Ні. Ефективність напряму залежить від методу застосування. У цій статті я розповідаю, що необхідно знати і яких правил дотримуватися, щоб фізіологічний дезодорант NUDE дійсно працював на повну.

Як правильно користуватися дезодорантом

Успіх в деталях. Нехтуючи, на перший погляд, дрібницями може сильно знизити ефективність дезодоранту, або ж взагалі він втратить свої властивості.

На сторінці товару розміщена коротка, але дуже точна інструкція. Опитування показало, що навіть ті, хто був впевнений що користується правильно, насправді впустили головне. З’ясувавши принцип роботи дезодоранту NUDE, ви можете вижати з нього всю користь до останньої краплини.

Правило 1. Душ!

Дезодорант дуже важливо наносити відразу після душу. Одразу! Поки ще шкіра тепла і злегка волога. Знехтуєте якихось 10-15 хвилин і результат вже може розчарувати. Не втрачайте час. Вийшли з душу, промокнули рушником пахви та нанесли дезодорант. Мабуть, це найважливіше правило, яке слід запам’ятати.

Правило 2. Більше не означає краще.

Не намагайтеся нанести його більше. Головне якісно розподіліть склад до прозорості. З дезодорантом має бути комфортно! Жодної жирності, в’язкості, липкості бути не повинно.

Правило 3. Я сам!

Не використовуйте паралельно з натуральним дезодорантом NUDE інші дезодоранти або антиперспіранти! Навіть «еко» напрямків.

Дія NUDE побудована на абсорбуванні запаху та відновленні мікрофлори. Якщо ви чергуєте його із засобами, що містять антибактеріальні добавки (ефірні олії, алюмокалієвий галун (алуніт), солі алюмінію, соду, спирт, триклозан тощо), він просто не зможе виконати свого призначення допомогти сформувати стійку дружню мікрофлору.

Правило 4. Дайте мені час.

Дайте йому час)). На відновлення мікрофлори необхідно від 2-х до 6 тижнів, залежно від способу життя, приймання препаратів, ступеня стресу, харчування і навіть режиму сну.

rabbithole дезодорант

Більшість користувачів натурального дезодоранту NUDE – це постійні клієнти, які вже живуть в екологічному стилі та раніше користувалися максимумом алунітом. Як правило, у цих випадках адаптації взагалі не відбувається і дезодорант показує чудові результати одразу. Ну, а комусь доведеться набратися терпіння. Так чи інакше, а з невеликою корекцією способу застосування задоволені залишаються всі.

А тепер я хотіла б обговорити питання, які дійсно важливо озвучити вголос.

Відповідаю на ваші запитання

Чи можна використовувати дезодорант кілька разів упродовж дня? Це не шкідливо?

Не шкідливо, але! Якщо ви маєте можливість протягом дня кілька разів сходити в душ або хоча б вимити пахви — на здоров’я. Якщо ні, немає сенсу (див. правило № 1). У такому випадку буде набагато корисніше скористатися вологим рушником і дочекатися вечора, коли ви зможете повноцінно прийняти душ. Не забувайте і про правило №3.

Дезодорант працював чудово, але раптом перестав. До нього можливе звикання?

Тільки в кращому значенні цього слова, оскільки він підтримує мікробіом шкіри. І в цьому може бути причина втрати його властивостей:

  • Ряд знеболювальних препаратів можуть сильно пригнічувати мікрофлору кишківника і шкіри.
  • Приймання гормональних препаратів.
  • Загострення хронічних захворювань та інфекції.
  • Харчові отруєння, голодування та навіть деякі дієти.
  • Сонячні опіки, сильний стрес, порушення режиму сну.

Найбільш шкідливим для дії дезодоранту буде приймання антибіотиків. Тут просто доведеться дочекатися закінчення курсу та почати все з початку.

Влітку дезодорант працює гірше?

Спека та посилена фізична активність ніяк не впливають на роботу дезодоранту. Однак на його ефективність може сильно впливати одяг, який ви носите. Взимку в синтетичній кофті ви не спітнієте так, як влітку. Якщо тканина не дихає, ви створюєте ідеальне середовище для розмноження бактерій. Пам’ятайте, що в нормі на шкірі живуть і чудово вживаються і дружня, і умовно-патогенна мікрофлора. Але варто створити «тепличку», і цей баланс не втримає жоден дезодорант. Вибирайте одяг із натуральних волокон. Бавовна і віскоза чудово носяться, але ідеальним варіантом на літо буде льон і коноплі, оскільки ці волокна працюють як антисептик.

NUDE знижує потовиділення?

Практично ні. Дезодорант NUDE не є антиперспірантом, не втручається у фізіологічні процеси та не закупорює потові залози. Він має легкий в’яжучий ефект завдяки рослинним екстрактам, що містять кремній і дубильні речовини. Але ця дія поверхнева і не накопичувальна, як і має бути. Якщо вас мучить гіпергідроз, зверніться до фахівця. Але найчастіше це лише психологічний дискомфорт, який ми звикли відчувати за не досконалі мокрі пахви. Віддавайте перевагу більш вільному одягу і легким накидкам, і рясне потовиділення докучатиме вам менше.

Чи підійде дезодорант для стоп?

Звичайно. До того, є ті, хто ніжно полюбив його в цьому амплуа, адже він забирає запах, а не перебиває його.

NUDE безпечний дезодорант?

Так, він абсолютно безпечний, не містить солей алюмінію, його похідних та будь-яких інших потенційно токсичних чи гормоноподібних речовин. Повний склад наведено в описі.

Чи можна використовувати NUDE як дитячий дезодорант?

Залежить від віку дитини. Дітям до пубертатного періоду дезодорант не потрібен у принципі. Ну, а підліток вже не вважається дитиною і цілком може використовувати його за потребою.

Може NUDE не підійти?

Як і вся косметика, дезодоранти індивідуальні. Особливо розуміючи як складна і не стандартна мікрофлора у кожного з нас. Якщо ви застосували всі поради з цієї статті, були терплячі та послідовні, а дезодорант, як і раніше, вас не здивував, — це нормально.

Кремовий дезодорант для чутливої шкіри

Створюючи NUDE, я опрацьовувала десятки рецептур, від простих до складних, від стандартних до новаторських. Пробувала рідкі, тверді, кремові та олійні текстури. З галуном, з содою, з ефірними оліями, з пребіотиками, абсорбентами, глиною, зі сріблом. У складі, мабуть, не фігурував лише зоряний пил)). Вимоги були, як завжди, прості: повинен підходити людям з атопічною та чутливою шкірою, і, звичайно, працювати. До того ж працювати не 50/50, а так, щоб я могла його рекомендувати. Піддослідним «кроликом» на чутливість була я, на ефективність – мій чоловік. І тільки коли обидва залишилися абсолютно задоволеними, NUDE вирушив на тестування серед клієнтів, де й завоював усі свої зірочки та медальки.

Над текстурою теж довелося попрацювати. Не хотілося вводити до складу консервант, тому рідкі та кремові (емульсійні) варіанти відразу поступилися дорогою безводним. Однак відчуватися він має як крем. Хімія – це наука)). Чи можна зробити масляний дезодорант легким та не жирним як крем? Спробуйте та оцініть.

І запах. Запах – моя окрема гордість. «NUDE» – означає «оголений». Як пахне чиста шкіра? М’яко, тепло, ледве вловимо з легким ванільним обертоном. Найчастіше ніхто не чує запаху шкіри. Натуральний дезодорант NUDE пахне настільки ніжно і фоново, що його сміливо можна поєднувати з улюбленим парфумом або просто пахнути собою. Будьте різними щодня! І нехай нічого вас не обмежує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.