Системний догляд за шкірою по версії RABBITHOLE

Чи знаєте ви, що таке «системний догляд за шкірою»? А «комплексний догляд»?  Швидкий пошук підказує, що комплексний догляд — це той, що підібраний за типом шкіри, і містить у собі етапи:

  • очищення;
  • тонізацію;
  • зволоження;
  • та живлення.

Тут ми одразу розуміємо, що очищення — це гель або пінка; тонізація — це тонік; зволоження — це сироватка та зволожуючий крем; живлення – це маска для обличчя та поживний крем. І якщо всі ці засоби присутні у щоденному догляді за шкірою, його можна назвати «комплексним».

Зазвичай, косметичні бренди одразу випускають косметику комплексно. Беруть певну тему, чи головний інгредієнт, та виготовляють цілу серію засобів в одному ключі. Від гелю для вмивання до патчей та бальзамів для губ. І людям зручно, і продати цілий комплекс простіше, ніж підбирати кожен засіб окремо. Та чи дійсно цей підхід є вірним? Чим системний догляд відрізняється від комплексного, і які його переваги?

Системний догляд — ширше поняття

Це свідомий підхід до розв’язання власних проблем, побудований на дослідженні власних особливостей та потреб, розумінні функцій та задач шкіри, і будування власної рутини догляду, згідно з цим. Як бачите, це не має нічого спільного з придбанням готових доглядових схем. Тут ви не перекладаєте відповідальність за результат на виробника, а готові вчитися аналізувати, обирати і загалом жити так, щоб це було цілісною системою. Дієвою системою.

Чим підхід RABBITHOLE принципово відрізняється від інших?

Тим, що відправною точкою всюди і завжди є ЛЮДИНА і її фізіологія, а не тренди у догляді, новинки ринку чи рідкісні компоненти.

Шкіру прийнято вважати найбільшим органом. Та попри купу досліджень, про її роль та функції досі ходять суперечки, а нові відкриття змушують переглядати своє ставлення до певних процедур чи звичок.

Приміром, якісне очищення завжди вважалося основою у догляді. Бактерії, грибки, мікроорганізми, піт та жирові виділення звинувачували в усіх шкіряних проблемах. І хоча це твердження спростували років з 10 тому, досі вмивання до скрипу вранці та ввечорі, і агресивні засоби від прищів та чорних цяток є найпопулярнішими.

Раніше вважали, що вночі м’язи відпочивають, тому всі поживні креми та маски краще наносити на ніч. Але шкіра працює ще і як орган виділення, і вночі вона виводить продукти життєдіяльності клітин у рази активніше, ніж вдень. Жирні, щільні засоби перевантажують шкіру і лише уповільнюють ці процеси. Привіт вранішнім набрякам. І таких прикладів безліч.

Правильний догляд починається з розуміння ЯК функціонує шкіра. Тоді ви зрозумієте, яка косметика ОК, а яка не ОК, почнете орієнтуватися серед достойних засобів, і зможете вибудувати свою власну систему, яка працює саме у вашому, окремо взятому випадку. А я тут для того, щоб допомогти із цим.

Ви можете отримати консультацією через форму зворотнього зв’язку, або написати мені особисто в інстаграм. Більш того, ви можете замовити послугу індивідуального виготовлення косметики MY OWN, в яку вже входить розширена консультація та особистий супровід на необмежений час. Звертайтесь, буду рада допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.